• Головна
  • Білорусь направляє сили "спецоперацій" до кордону з Україною
17:23, 10 травня

Білорусь направляє сили "спецоперацій" до кордону з Україною

Білорусь направляє сили "спецоперацій" до кордону з Україною

У Білорусі військове керівництво скеровує до кордону з Україною "сили спецоперацій", бо в генштабі хочуть реагувати на "загрозу" з боку Збройних сил України вздовж білорусько-українського кордону.

Про це повідомляє білоруська державна інформагенція "БелТА" з коментарем міністра оборони Білорусі Віктора Хрєніна, така ж інформація з'явилась на сайті адміністрації самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка

"Угруповання, яке створили Збройні Сили України, на Південному операційному напрямку загальною чисельністю до 20 000 осіб також вимагає від нас реакції. З метою забезпечення безпеки Республіки Білорусь на Південному напрямку сили підрозділів сил спеціальних операцій розгорнуті на трьох тактичних напрямках", - зазначив начальника генштабу ЗС Білорусі Віктор Гулевич.

Білоруські військовики розгорнули оперативні угруповання підрозділів спільно з протиповітряною обороною та ракетними військами на заході вздовж кордону з Польщею, північному заході поблизу кордону з Литвою, а такою на півдні в напрямку України.

У Генштабі вбачають загрозу з боку флоту країн-членів НАТО в Балтійському морі та угруповання військ у Польщі та країнах Балтії.

"Все це сплановано як адекватна реакція на навчання, які з 1 травня відбуваються на території країн НАТО під назвою "Захисник Європи". Ми бачимо кожен їхній рух, бачимо, які батальйонні тактичні групи задіяні, на яких полігонах, які питання вони збираються відпрацьовувати. Розуміючи певні загрози, які можуть походити від них, ми адекватно реагуємо, на ці напрямки висуваємо відповідні війська", - сказав міністраоборони Білорусі Віктор Хрєнін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#білорусь #війська #кордон #спецоперація #загроза #зсу
Останні новини
Оголошення
live comments feed...