Сьогодні у Тернополі вируватиме дух студентства

28, 29 та 30 червня обіцяють бути яскравими та насиченими, адже саме в ці дні у нашому місті стартує міні фестиваль «Студреспубліка». 

В цьому році студенти тернопільських вишів традиційно створять найсправедливішу державу. Протягом трьох днів у парку «Топільче» учасники фестивалю «будуватимуть» власну країну. Для цього вони матимуть власний уряд, землю, візи, адміністративний поділ, підприємства, партії і навіть внутрішню валюту. Цьогоріч, фестивалю виповниться 15 років. За цей час студентська держава не аби як розвинулась, кожного року у проведення цього заходу вносять щось нове. Проведення «Студентської республіки» традиційно відбувається під відкритим небом.

Програма фестивалю передбачає організацію студентського містечка за участі вишів області, проведення виборів Студентського мера та депутатів, Студентського магістрату, а паралельно будуть проведенні такі суб-фести: конкурс краси «Перша Леді», «Квест-фестиваль», «Студентська Мафія», «Нічна туса», «Фестиваль аматорського відео».

«Студентська республіка це місце, де студенти матимуть унікальний шанс відчути себе творцями власної країни, вони зможуть відчути свою силу та можливість кращих змін. Такі дійства надихають молодь будувати та вдосконалювати свою державу, дають наснаги на створення кращого життя та на достойні вчинки», - зазначив координатор фестивалю Рустам Ергешов.

Відкриття фестивалю відбудеться 28 червня на території «Козацького» острова.

Контактна особа Рустам Ергешов тел.: 0989928330.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі