• Головна
 • Як уникнути пожежі? Забезпечення пожежної безпеки від компанії Fire Security
Новини компаній
15:46, 13 травня 2022 р.

Як уникнути пожежі? Забезпечення пожежної безпеки від компанії Fire Security

Новини компаній

Згідно зі статистичними даними, інформація про кількість пожеж у країні є вкрай невтішною. Щось величезна кількість людей гине і ще більша кількість людей отримує травми та опіки різного ступеня тяжкості. Встановлення систем пожежної безпеки у житлових та нежитлових приміщеннях може суттєво покращити ситуацію. На сайті можна детальніше ознайомитися з цікавою інформацією на цю тему.

Є кілька найпоширеніших причин, через які відбувається загоряння. Найчастіше це пов'язано з несправностями в електричному устаткуванні, недотриманні техніки безпеки під час експлуатації приладів тощо.

Особливо гостро проблема проявляється під час зимового сезону. У цей час населення активно користуються приладами для обігріву. За рахунок того, що багато громадян порушують правила використання обігрівачів та іншої техніки, трапляється багато пожеж, які легко можна було уникнути.

Як уникнути пожежі? Забезпечення пожежної безпеки від компанії Fire Security, фото-1

Як не потрібно користуватися електричними приладами

У жодному разі не потрібно при експлуатації:

 • Використовувати саморобні деталі, які будуть підключені до проводки чи обладнання.
 • Використовувати прилади не за призначенням, вказаним виробником. Користуватися пошкодженим чи погано працюючим обладнанням. А також технікою, у якій пошкоджено кабель.
 • Використання зламаних або погано працюючих розеток та вимикачів.
 • Використання абажурів, зроблених із матеріалів, які легко спалахують.
 • Використання обігрівачів у тих випадках, коли у них не працює терморегуляція.
 • Якщо електрична проводка пошкоджена або не має ізоляції, її в жодному разі не можна заклеювати шпалерами або покривати шаром фарби.

Є також правила, які мають більш рекомендаційний характер. Наприклад, фахівці не радять підключати до однієї і тієї ж розетки відразу кілька приладів, які мають високу потужність. Через підвищене навантаження електропроводка може вийти з ладу.

Частою причиною пожеж є спалах горючих матеріалів, що знаходяться поблизу включених і залишених без нагляду електронагрівальних приладів. В таких випадках у нагоді може бути вогнегасник. Щоб підтримувати обладнання у робочому стані, його потрібно заправляти. Зробити це можна тут: https://firesecurity.com.ua/uk/zapravka-ognetushitelei/.

Дотримання правил використання електротехніки є елементарним способом убезпечити себе від виникнення пожежі. Від цього залежить не тільки ваше благополуччя, а й навіть життя. Пам'ятайте, що набагато простіше не допустити виникнення проблеми, ніж потім боротися з вогнем та його наслідками.

Що потрібно робити, щоб не допустити виникнення пожежі

Є й інші причини, через які може початися пожежа. Щоб уникнути небезпечної ситуації, варто:

 • Відмовитись від використання саморобного електричного обладнання. А також від пристроїв, які працюють нестабільно та постійно збоять.
 • Відмовитися від куріння в ліжку, особливо якщо перед цим вживався алкоголь.
 • Слідкувати за тим, щоб шляхи евакуації були вільні. Проходи не повинні бути захаращені. І у людей, у яких може виникнути потреба евакуюватися, і у співробітників пожежної служби, має бути максимально вільний шлях.
 • Не залишати дітей віч-на-віч з вогнем. Прибирати запальнички, сірники та інші небезпечні речі в місця, куди діти не мають доступу.
 • Позбутися пального та легкозаймистих матеріалів, які зберігаються на балконі.

Установка системи пожежної безпеки також є можливістю суттєво убезпечити приміщення. Щоб дізнатися більше, можна перейти на портал https://firesecurity.com.ua/uk/montazh-sistem-pozharnoi-bezopasnosti/, де розташована найактуальніша інформація.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
"Дуб, горіх та клен заборонені": українцям більше не можна висаджувати дерева із визначеного списку
Оголошення
live comments feed...