• Головна
  • Без Майдану Перемоги та вулиці Пушкіна: які вулиці у Тернополі перейменують (ВІДЕО)
15:53, 13 травня

Без Майдану Перемоги та вулиці Пушкіна: які вулиці у Тернополі перейменують (ВІДЕО)

Без Майдану Перемоги та вулиці Пушкіна: які вулиці у Тернополі перейменують (ВІДЕО)

Сьогодні, у Тернопільській міській раді відбулося засідання комісії з питань перейменування вулиць. На засіданні, зокрема, йшлося про перейменування вулиць, які мають відношення до радянського минулого.

Зокрема, до вулиць Чехова, Достоєвського, Чалдаєва, Танцорова, Ломоносова, Глінки, Толстого, Гагаріна, Пушкіна, які перейменують у Тернополі, додали вулицю Макаренка, натомість з переліку виключили вулицю Карпенка.

Не перейменовуватимуть у Тернополі вулиці - Карпенка, Гоголя, Рєпіна, Пирогова, Сахарова.

Перейменують вулиці - Чехова, Достоєвського, Чалдаєва, Танцорова, Ломоносова, Глінки, Толстого, Гагаріна, Пушкіна та Макаренка.

На засіданні також велася дискусія щодо Майдану Перемоги, який розташований на масиві - Дружба у Тернополі.
Під час розмови, одні члени комісії відзначали, що як такого Майдану Перемоги у Тернополі уже давно немає і було б доцільно продовжити там вулицю Львівську, або ж Мазепи, інші ж наголошували, що Майдан Перемоги - важливий.
Відтак, вирішили включити Мадан Перемоги у список по перейменуванню, а також назвати Майданом Перемоги більш сприятливе для цього місце у Тернополі.

Наголощується, що дані рішення не остаточні - будуть ше місяць проводити громадські обговорення по перейменуванню тих чи інших вулиць у Тернополі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вулиця #комісія #засідання #перейменують
Оголошення
live comments feed...