• Головна
  • "Вибачитись я можу": учасник Пікардійської терції виправдався за скандал із балами Польщі на Євробаченні 2022
10:30, 17 травня

"Вибачитись я можу": учасник Пікардійської терції виправдався за скандал із балами Польщі на Євробаченні 2022

"Вибачитись я можу": учасник Пікардійської терції виправдався за скандал із балами Польщі на Євробаченні 2022

Учасник "Піккардійської терції" Андрій Капраль прокоментував скандал довкола голосування на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення 2022".

На своїй сторінці у мережі Facebook один із членів Національного журі Євробачення  заявив, що його запросили оцінювати конкурс, а не роботу Верховної Ради і попросив не хейтити Піккардійську терцію.

"Одним з членів Національного журі Євробачення 2022 був я, Андрій Капраль, а не Піккардійська Терція — тому дуже прошу не висловлювати звинувачень цілому колективу! Дякую! Я професійний музикант, тому мене і запросили оцінювати цей конкурс, а не роботу Верховної Ради. Йдучи на голосування, я усвідомлював, що може статись і така ситуація, бо оцінювання виконавців не обговорюється членами журі. Такі жорсткі правила! Мені соромно — бо я не політик, мені болить-бо я людина!", — пише Капраль.

Артист наголосив, що члени журі оцінювали учасників Євробачення, але не виставляли бали. Капраль також висловився на тему чуток про підкуп членів журі.
"Важко обирати, коли тих, хто простягнув тобі руку помочі, багато!!! Польща, Велика Британія, Литва, Латвія, Естонія, Румунія! У мене теж є свідомість, патріотизм і серце! Ви пишете про підкуп — забудьте!!! Мій вибір став моїм судилищем, хоча я дав Польщі 7-ме місце, з 24-ох!!! Журі ставить місце а не бали!", — заявив він.

Капраль додав, що готовий офіційно вибачитись перед поляками.
"Кожен в житті за щось несе відповідальність. Повірте, образити поляків я не хотів! Вибачитись я можу, хочу і буду та Ваш гнів більший за прощення. Дякував, Дякую і Буду Дякувати Всім, хто зараз з Україною!!! Україна перемогла на цьому конкурсі і обов’язково переможе у цій війні!", — підсумував він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пікардійська_терція #учасник #голосування #євробачення #вибачення #журі
Оголошення
live comments feed...