• Головна
  • "7 людей на місце - омріяна робота": роботодавці терміново шукають охочих працювати
21:07, 17 травня 2022 р.

"7 людей на місце - омріяна робота": роботодавці терміново шукають охочих працювати

"7 людей на місце - омріяна робота": роботодавці терміново шукають охочих працювати

У теперішні скрутні часи роботодавці починають відновлювати свою діяльність, вивішуючи на спеціалізованих порталах вакансії. Однак наразі число пропозицій роботи суттєво нижча за кількість охочих отримати цю роботу.

Як інформує "Главком", за даними державної служби зайнятості, у квітні на 25 326 вакансій претендувало 283 356 безробітних, тобто конкуренція на одне робоче місце складала майже 12 осіб.

За даними порталу grc.ua, рівень конкуренції на одне робоче місце в квітні був дещо менший та в середньому складав 7 осіб. Проте, є професійні сфери, в яких цей показник набагато вищий через майже повну відсутність пропозицій роботи.

Найбільше вакансій на сайті grc.ua відкрито для спеціалістів сфери продажу (18,6%), в сфері ІТ, інтернет, телеком (13,5%), для фахівців зі сфери транспорту та логістики (9%), робітничого персоналу (8,8%), в будівництві (5,9%), в медицині та фармацевтиці (5,3%).

Ці спеціалісти, окрім фахівців сфери будівництва, були найбільше затребувані від початку війни. Стосовно будівельників та інших спеціалістів сфери будівництво, то позитивна динаміка збільшення пропозицій роботи для них почала прослідковуватися з квітня.

Нагадаємо, що з початком війни в Україні кількість вакансій різко зменшилася, а резюме – побільшало. Кожен другий українець або втратив роботу, або отримує не довоєнний розмір заробітної плати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Робота #зарплата #роботодавець #праця
Останні новини
Оголошення
live comments feed...