![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
12:13, 18 травня 2022 р.
Без шашликів: на Тернопільщині дозволили відвідувати ліси
![Без шашликів: на Тернопільщині дозволили відвідувати ліси Без шашликів: на Тернопільщині дозволили відвідувати ліси](/dist-assets/images/cap.jpg)
Голова Тернопільської ОВА Володимир Труш дозволив відвідувати ліси, але заборонив там смажити шашлики
Відповідне рішення Володимир Труш озвучив під час брифінгу ради оборони Тернопільщини.
"Ситуація пов'язана не тільки з війною, кожного року, навесні, я як голова адміністрації видаю розпорядження про те, що тимчасово у весняний період пожежно-небезпечний не варто відвідувати ліси, - відзначив Володимир Труш, голова Тернопільської військової адміністрації. - Люди можуть відвідувати ліси, людям ніхто не заборонив відвідувати ліси, але це не мають бути - шашлики жарити, чи ще щось пов'язане з вогнем. Ви можете в будь- який час відвідати ліс, зробити якусь атракцію. Слава Богу на Тернопільщині немає такої ситуації як в Ірпені, як в Бучі, як в Київській області, де ліси заміновані. Але зараз військові рекомендують меншими кількостями людей, у наших лісах також є військові, які тренуються, щоб зараз не було лишніх рухів. Як такої заборони відвідувати лісів немає, є заборона пов'язана з пожежонебезпекою".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
16:26, Вчора
28
11:18, 18 липня
12:13, 16 липня
64
live comments feed...