• Головна
  • Усвідомив його недоліки: Лукашенко каже, що не користується мобільним
15:45, 20 травня 2022 р.

Усвідомив його недоліки: Лукашенко каже, що не користується мобільним

Усвідомив його недоліки: Лукашенко каже, що не користується мобільним

Олександр Лукашенко розповів, що особисто не користується мобільним телефоном. Таке рішення самопроголошений президент Білорусі прийняв з міркувань безпеки, а також  тому, що усвідомив його недоліки, які "потім усі зрозуміють".

Про це Лукашенко розповів на зустрічі з піонерами, цитує самопроголошеного "РИА Новости".
Як зазначають у ЗМІ, Лукашенко розповів, що особисто не користується мобільним телефоном із низки причин, у тому числі через питання безпеки. Він також порадив молоді менше зависати у мобільних телефонах.

Самопроголошений президент  вважає мобільні засоби зв'язку великим досягненням людства, але, на його думку, воно має негативні сторони.
"Треба іноді його убік відкласти та зайнятися справжнім життям.Треба наших дітей та молодь хоч іноді відтягувати від телефону, це дуже важливо. Наше суспільство скоро зрозуміє недоліки цього, поки ми ще не всі усвідомили, починаємо усвідомлювати. Але тут недоліків дуже багато і небезпеки для такого віку хлопців та дівчат.", - зазначив Лукашенко.

До слова, друг Лукашенка, російський колега Володимир Путін також не користується мобільним телефоном.
Президент-агресор каже, що "йому набагато легше зняти трубку спеціального зв'язку і йому знайдуть будь-якого абонента", а використання мобільного називає "добровільним ексгібіціонізмом".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лукашенко #самопроголошений #телефон #мобільний #не_користується #путін

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...