• Головна
  • Зарплата 20 000 грн на місяць: на Тернопільщині пропонують роботу лікарям та медичному персоналу
20:00, 23 травня

Зарплата 20 000 грн на місяць: на Тернопільщині пропонують роботу лікарям та медичному персоналу

Зарплата 20 000 грн на місяць: на Тернопільщині пропонують роботу лікарям та медичному персоналу

У медичній сфері завжди не вистачає професіоналів. Лікарі потрібні як у системі державної медицини, так і в приватних клініках, особливо у теперішній час.

На Тернопільщині роботодавці, які працюють у сфері медицини мають 42 вакансії. Їм потрібні медсестри (медбрати) та лікарі: загальної практики, офтальмологи, стоматологи, ортопеди-травматологи, лаборанти, анестезіологи, педіатри, акушер-гінеколог, інфекціоніст, невропатолог, отоларинголог, хірург, УЗДист, кардіолог, реабілітолог, епідеміолог, з радіаційної гігієни, психіатр.
Найвища зарплата – 20 тис. грн – в інфекціоніста, невропатолога, отоларинголога, хірурга, кардіолога.

Загалом від початку року на Тернопільщині було 229 вакансій для медичних працівників. Найбільший попит був на медсестер (96 вакансій) та лікарів: стоматологів, офтальмологів і загальної практики (34).

Якщо у Вас немає відповідної освіти, за спрямуванням служби зайнятості професію молодшої медсестри з догляду за хворими можна здобути в Заліщицькому ВПУ та Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання 3 місяці. Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Також, деякі категорії громадян можуть отримати безкоштовний ваучер для підготовки, підвищення кваліфікації за спеціальностями: «Медицина», «Медична психологія», «Медсестринство».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарплата. медики #робота #тернопльщина #центр_зайнятості
live comments feed...