• Головна
  • Ажіотаж довкола солі: в РНБО спростували фейки стосовно дефіциту солі
08:55, 28 травня 2022 р.

Ажіотаж довкола солі: в РНБО спростували фейки стосовно дефіциту солі

Ажіотаж довкола солі: в РНБО спростували фейки стосовно дефіциту солі

Тільки но у ЗМІ з'явилась інформація про зупинку роботи заводу "Артемсіль", як українці масово кинулись скуповувати всю сіль з поличок магазинів. У Центрі протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України пояснили ситуацію щодо обстрілів підприємства "Артемсіль" та спростували найпоширеніші фейки, які "гуляють" соціальними мережами.

Фейк – треба закупати сіль! Солі ніде не буде в продажу!

Справді, через обстріли російських окупантів та небезпеку для життя працівників, державне підприємство "Артемсіль" у квітні зупинило виробництво солі. Але в великих мережевих супермаркетах залишається запас солі в декілька тисяч тонн.

Фейк – сіль подорожчала в декілька разів!

Через великий попит серед украънцыв та "можливість заробити" в роздрібних магазинах та на ринках штучно завищують ціну на сіль. Але саме масоване придбання солі у великій кількості й призводить до дефіциту та подальшого підвищення цін!

Фейк – виробники ковбас та заводи з консервації викупили всю сіль!

Під час виробництва ковбасних виробів та копченостей використовують імпортну спеціально підготовлену сіль. Великі виробники, окрім власних запасів солі на складах, уклали додаткові угоди про постачання солі з-за кордону. 

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин фото та відео!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сіль. фейки #дефіцит #рнбо #попит #пояснення #люди #україна #артемсіль
Останні новини
ТОП новини
Новий навчальний рік із новими правилами: що зміниться для українських школярів з 1 вересня
"Війна або 5 років у тюрмі, посилена мобілізація накриє всіх ухилянтів": ТЦК застосує до цих категорій чоловіків нові заходи
З 1 серпня пенсія добряче зросте у 3-х груп українців: кому нарахують більше, а хто не одержить жодної надбавки
"16 500 грн пенсії замість мінімальних 2 595 грн": у серпні ці категорії людей отримають у 6 разів більші виплати
Оголошення