• Головна
  • У Тернополі померла багаторічна директорка обласної бібліотеки
10:15, 3 червня 2022 р.

У Тернополі померла багаторічна директорка обласної бібліотеки

У Тернополі померла багаторічна директорка обласної бібліотеки

Вчора, 2 червня, стало відомо про смерть колишньої директорки Тернопільської обласної бібліотеки для юнацтва Вікторії Самуйлик.

Пані Вікторія очолювала бібліотеку для юнацтва 13 років (1980-1993рр.). сумну звістку повідомили на сторінці Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки в мережі Facebook.
"Колектив Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки висловлює щирі співчуття рідним, близьким та колегам з приводу важкої втрати — смерті Вікторії Степанівни Самуйлик — директорки Тернопільської обласної бібліотеки для юнацтва. Важко знайти слова, які б могли зменшити душевний біль від втрати рідної людини… Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу… Світла пам’ять…", - йдеться в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смерть #тернопіль #завідуюча_бібліотеки #сумна_звістка
Останні новини
ТОП новини
Новий навчальний рік із новими правилами: що зміниться для українських школярів з 1 вересня
"Війна або 5 років у тюрмі, посилена мобілізація накриє всіх ухилянтів": ТЦК застосує до цих категорій чоловіків нові заходи
З 1 серпня пенсія добряче зросте у 3-х груп українців: кому нарахують більше, а хто не одержить жодної надбавки
"16 500 грн пенсії замість мінімальних 2 595 грн": у серпні ці категорії людей отримають у 6 разів більші виплати
Оголошення