• Головна
  • Прогноз невтішний: експерт розповів, що восени буде з доларом в Україні
12:28, 17 червня 2022 р.

Прогноз невтішний: експерт розповів, що восени буде з доларом в Україні

Прогноз невтішний: експерт розповів, що восени буде з доларом в Україні

У найближчі півроку справжній курс долара до гривні може "зрости" ще на 15% і цієї осені може досягти позначки в 40 гривень.

Такий валютний прогноз в коментарі сайту "Сьогодні" дав фінансовий аналітик Олексій Кущ.
Зміцнення гривні вище 30 грн/дол. Олексій Кущ не очікує і називає такий варіант неможливим.

"Мало того, що це неможливо, це ще й небажано. Тому що відновлення економіки - це підвищений попит на імпорт, насамперед технологічний та інвестиційний. Плюс нам потрібно буде підтримувати своїх експортерів, для чого потрібна невелика плавна девальвація", - пояснює Кущ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#долар #курс #валюта #осінь #експерт #ціна #гривня
ТОП новини
"ТЦК шукають цих чоловіків з перевірками, з 1 вересня призвуть людей із 7-ма ознаками": їх мобілізують першочергово
"Ціни підскочили на 82%": українцям назвали продукт, який нечувано подорожчав і побив усі "рекорди"
Ззовні - палац, а всередині - радянська адмінбудівля: на Тернопільщині є унікальний "діснеївський" замок
Шалений град і жахлива гроза ввірвуться в Україну завтра, ці області накриє шквальний вітер і злива: куди пре похолодання?
Оголошення