• Головна
  • У центрі Тернополя відбувся марш героїв
11:30, 4 липня 2013 р.

У центрі Тернополя відбувся марш героїв

3 липня  в Тернополі відбувся «Марш хоробрих» приурочений до Дня перемоги війська Київської Русі над Хазарським каганатом. 

 «В цей нелегкий час для нашої держави ми повинні бути мужніми, сильними. Згадати одну з нелегких перемог наших далеких предків ХХ століття, які завдали нищівної поразки Хазарському каганату, які на протязі кількох століть: нищив, грабував, вбивав, брав в рабство наших людей. Будьмо гідними наших предків і розбудовуймо нашу державу, не забуваймо, що ми господарі цієї землі.»,- розповів ltdaily.info один із організаторів маршу Олександр Джура.

 Відбувався Марш від пам’ятника Бандери по центральній вулиці міста у  супроводі барабанів  та гучних гасел, на кшталт : «Герої не вмирають, вмирають вороги!», «Будь воїном – живи вічно.», «Війську Святослава – слава, слава, слава.»

«Сьогодні ми відзначаємо День перемоги Святослава над Хазарами, адже ми розуміємо, що в нашій історії багато сумних дат. Ця дата – дата перемоги і на цьому потрібно робити акцент. Ця акція в Тернополі проводиться вперше, але з перспективою, що проводитиметься кожного року традиційно.» – розповів керівник ТОМГО “Сокіл Ігор Бойчук.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...