• Головна
  • Якби не масовий заробітчанський рух… Тернопільщині був би повний гаплик
13:30, 4 липня 2013 р.

Якби не масовий заробітчанський рух… Тернопільщині був би повний гаплик

За роки незалежності усі потужні підприємства, які славилися своєю продукцією на  всі “есересерівські” землі/окраїни, занепали – все що можна було би привести в лад, похирили лжедемократи ще на зорі української самостійності. Бог нам свідком, влада у Чортківському районі недієва. Якби сьогодні не масовий заробітчанський рух, то містові над Серетом разом із його околицями був би повний гаплик.

Але закордонні мандри наших краян принесли на вотчину багато негативу – дітям, що виростають без батьківського догляду, ніякі гроші не допоможуть стати добропорядними, милосердними людьми, а навпаки – розбещують, свою аморальність вони передають й одноліткам. Чортківську юнь виховує вулиця. Але навіть, якби хтось із чортківських хлоп’янців і піддівок поохотився на інтелектуальний розвиток, то «храмів мудрості» у нашому місті одиниці. Ось розважальних закладів, хоч греблю гати.

Кебети не мають керівники району ні в господарці, ні в якихось культурно–просвітницьких прожектах, ідеологія проукраїнського (націоналістичного) толку зводиться лиш до шароварщини, формальних  дійств, пустопорожньої балаканини, - пише Золота пектораль. Духовне і культурне життя краю прибрало собі хіба що карикатурних рис і не є домінантою у людських взаєминах та потребах. Напевне тому у нашому районі окремі навчителі й дозволяють собі продавати наркотики, продавати жінок у сексуальне рабство, учні і студенти злочинно байдикувати, займатися розпустою тощо. Цими днями знову прославився Чортків – у багатьох виданнях поширилась інформація про те, що «неповнолітній житель Чорткова розмістив в Інтернеті шокуюче відео, де юнак кидає в голову дитини каністру, наповнену водою.  Відео просто шокує. Адже, наша молодь вигадує садистські розваги і цим хизується у соціальній мережі. Не лякає навіть той факт, що це можуть побачити вчителі, батьки, рідні. Швидше, навпаки, таким способом юнаки хочуть самоствердитись, показати свою псевдомогутність та безкарність. Складається враження, що для цих хлопчаків немає на меті досягнути чогось у житті власним розумом, талантом. Їх тягне на вуличні пустощі. Шкода, що батьки цих дітей втратили авторитет і не можуть скерувати виховання своїх чад у правильному напрямку. От потім і говоримо, чому в нас така молодь, чому стільки злочинів?.. А все починається з малого. Спочатку знущаються з кошеня, потім з однолітків, а потім і дорога у ЖОРСТОКУ БУДЕННІСТЬ. А батьки та рідні такі ігри дозволяють, або роблять вигляд, що цього не помічають. У нашому суспільстві втрачаються елементарні моральні цінності, – йдеться у повідомленні «Тернопільських гарячих новин». – Таке враження, що наші діти завдаючи болю іншим, отримюють від цього задоволення…».

Не маємо права смиренно дивитися на те, як вихолощується проукраїнський дух з наших дітей, юнацтва, студентства, тому мусимо вносити вже сьогодні свою скромну лепту для національно–патріотичного і культурно–просвітницького виховання молодого покоління.

Зазначимо, загальна сума задекларованих у 2011 році доходів, що були отримані громадянами України під час роботи за кордоном, склала 1,3 млрд. грн., з яких 7,3 млн. грн. – громадянами Тернопілля. У 3 кварталі 2012 року українці, які працюють за кордоном, переслали до України 941 мільйон доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...