• Головна
  • Поблизу Тернополя зайнялось сміттєзвалище: рятувальники гасили масштабні пожежі
09:45, 28 червня 2022 р.

Поблизу Тернополя зайнялось сміттєзвалище: рятувальники гасили масштабні пожежі

Поблизу Тернополя зайнялось сміттєзвалище: рятувальники гасили масштабні пожежі

Минулої доби в області трапилося декілька пожеж.

Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Рятувальникам вдалося усі їх ліквідували рятувальники.
Перша виникла 27 червня о 15:18 у селі Велика Березовиця. На вулиці Національного Відродження зайнялася суха трава. Полум'я поширилось на 100 квадратних метрів.

Цього ж дня, о 19:40, пожежа сталась на території паспортизованого сміттєзвалища в селищі Гусятин. Відходи горіли на площі 200 кв. м.

Ще одне загоряння виникло о 21:30 у селі Панівці Мельниця-Подільської громади, що на Чортківщині. На вул. Богдана Хмельницького спалахнула господарська будівля, що належить місцевій жительці. На жаль, споруда не вціліла.

Як зазначили у рятувальній службі, причини виникнення пожеж та матеріальні збитки встановлюються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа #сміттєзвалище #тернопіль #тернопільщина
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення