• Головна
  • Жителям нового мікрорайону Тернополя пообіцяли, що колись і до них ходитиме громадський транспорт
11:27, 29 червня 2022 р.

Жителям нового мікрорайону Тернополя пообіцяли, що колись і до них ходитиме громадський транспорт

Жителям нового мікрорайону Тернополя пообіцяли, що колись і до них ходитиме громадський транспорт

На засіданні виконавчого комітету було розглянуто петицію щодо сполучення громадським транспортом району «Північний» з іншими мікрорайонами міста. Ця петиція набрала у встановлений термін понад 300 голосів.

Відповідно до прийнятого рішення, управлінню транспортних мереж та зв'язку доручено при формуванні проекту оновленої мережі маршрутів громадського транспорту врахувати пропозицію щодо забезпечення транспортного сполучення району «Північний» з іншими мікрорайонами міста.

А управлінню житлово-комунального господарства - забезпечити облаштування зупинки громадського транспорту та іншої необхідної інфраструктури для проїзду громадського транспорту.

У який саме термін має бути вирішена проблема людей і коли ж люди на своїх вулицях побачать громадський транспорт, у мерії не уточнили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маршрутки #громадський транспорт #"Північний" мікрорайон
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення