• Головна
  • Середня зарплата в Україні зросла на 253 грн. – у тернополян найнижчі зарплати (інфографіка)
16:30, 5 липня 2013 р.

Середня зарплата в Україні зросла на 253 грн. – у тернополян найнижчі зарплати (інфографіка)

За перші 5 місяців нинішнього року середня зарплата штатних працівників в Україні зросла на 253 гривні і становить на сьогодні 3 253 грн. Найбільше отримують кияни - середня зарплата по місту - 5 013 грн.

Найменше - працівники Тернопільської області - 2 326 грн, хоча й у цьому регіоні середня зарплата штатних працівників зросла на 235 грн.

Якщо оцінювати ріст заробітної плати за видами економічної діяльності, то, за даними Державної служби статистики, найбільшу добавку отримали працівники в галузі фінансової та страхової діяльності, сільського господарства, складського господарства та допоміжної діяльності в сфері транспорту, професійної, наукової та технічної сфер, охорони здоров'я, освіти, інформації та телекомунікації, будівництва, державного управління, оборони, обов'язкового соціального страхування.

Детальніше з динамікою зростання зарплат у регіонах України та різних сферах економічної діяльності можна ознайомитися за допомогою інфографіки Укрінформу.

 Заробітна плата в Україні. На ілюстрованій схемі подано порівняльний аналіз зростання за перші 5 місяців поточного року заробітної плати штатних працівників у регіонах України та за видами економічної діяльності. Найкраща динаміка росту зарплати спостерігається в містах Києві та Севастополі, Запорізькій, Херсонській, Хмельницькій, Житомирській та інших областях. За даними Держстату, станом на 1 липня найбільшу заробітну плату отримують штатні працівники авіаційного транспорту, сфери фінансової та страхової діяльності, інформації та телекомунікацій; найнижчу - працівники у сфері поштової та кур'єрської діяльності, тимчасового розміщення та організації харчування, охорони здоров'я та надання соціальної допомоги.

 

Zarobitna-plata.V-jpg

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...