• Головна
  • Символічний знак: Москву залив сильний дощ, а блискавка влучила у церкву РПЦ (ВІДЕО)
15:45, 8 липня 2022 р.

Символічний знак: Москву залив сильний дощ, а блискавка влучила у церкву РПЦ (ВІДЕО)

Символічний знак: Москву залив сильний дощ, а блискавка влучила у церкву РПЦ (ВІДЕО)

Схоже, навіть природа вражена несправедливим станом речей в світі. І поки на державу-агресорку не мають впливу ні світові нормативні акти, ні моральні догмати, ні санкції, діє стихія. Так, вчора, 7 липня, Москву накрила сильна негода.

Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ, передає "24канал".
За годину у Москві випала понад третина місячної норми опадів. І що найбільше привертає увагу - під час грози блискавка влучила у храм РПЦ - організації, яка своєю активною діяльністю теж приймає активну участь у загальній пропаганді.

У соцмережах дописувачі вже почали іронізувати, чи це часом не кара Божа за усі страшні діяння окупантів.
Додамо, що найближчим часом "лити" не перестане". Синоптики обіцяють ще кілька дощових днів у російській столиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кара_божа #рпц #москва #блискавка #влучила #храм #гроза #дощ #опади #затопило
Останні новини
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
Графік відключень струму на Тернопільщині на середу, 10 грудня
Оголошення