• Головна
  • У парку Тернополя відремонтують місце для дозвілля дітей та дорослих
17:40, 14 липня 2022 р.

У парку Тернополя відремонтують місце для дозвілля дітей та дорослих

У парку Тернополя відремонтують місце для дозвілля дітей та дорослих

13 липня, було прийнято рішення про капітальний ремонт дитячого та спортивного майданчиків в одному з місцевих парків.

Таке рішення було прийнято під час засідання виконавчого комітету Тернопільської міської ради вчора,

Йдеться про благоустрій в парку "Загребелля". За словами заступника міського голови Тернополя, пропозицію висловило одне з приватних підприємств, що діє на території міста.

"З пропозицією за власні кошти відремонтувати дитячий та спортивний майданчик в парку «Загребелля» та влаштувати зовнішнє освітлення дороги від готелю "Галичина" в напрямку мікрорайону Кутківці до міської ради Тернополя звернулося одне з приватних підприємств", — каже Владислав Стемковський. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #парк #блогоустрій

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
Оголошення
live comments feed...