• Головна
  • Зеленський відсторонив від посади голову СБУ Баканова та генпрокурора Венедіктову
22:10, 17 липня 2022 р.

Зеленський відсторонив від посади голову СБУ Баканова та генпрокурора Венедіктову

Зеленський відсторонив від посади голову СБУ Баканова та генпрокурора Венедіктову

У неділю, 17 липня, ввечері на сайті президента з'явився указ про відсторонення від посади голови Служби безпеки України Івана Баканова.

"Відповідно до статті 47 Дисциплінарного статуту Збройних Сил України, затвердженого Законом України від 24 березня 1999 року № 551–XIV, усунути Баканова Івана Геннадійовича від виконання обов'язків голови Служби безпеки України", - ідеться в указі за підписом президента Володимира Зеленського.

Іван Баканов прийшов на посаду голови СБУ 29 серпня 2019 року як член команди Зеленського. Перед тим кілька місяців був першим заступником голови СБУ і виконував обов'язки керівника силовим відомством.

Президент України Володимир Зеленський відсторонив від посади генеральну прокурорку Ірину Венедіктову. Про це йдеться в указі, опублікованому на сайті Офісу президента.

"Відповідно до частини другої статті 11 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" постановляю:

Відсторонити Венедіктову Ірину Валентинівну від посади Генерального прокурора", - йдеться в документі.

Виконання обов'язків генерального прокурора Зеленський поклав на заступника Венедіктової Олексія Симоненка.

Нагадаємо, що Ірина Венедіктова стала генеральним прокурором України 17 березня 2020 року.

Про причини усунення від посад посадовців не повідомляється.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Баканов #Венедіктова #звільнення

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
Оголошення
live comments feed...