• Головна
  • "Звіряче вбивство у обміннику валют, особа убивці шокувала Україну": жахливий злочин у час війни біля Тернопільщини
18:27, 19 липня 2022 р.

"Звіряче вбивство у обміннику валют, особа убивці шокувала Україну": жахливий злочин у час війни біля Тернопільщини

"Звіряче вбивство у обміннику валют, особа убивці шокувала Україну": жахливий злочин у час війни біля Тернопільщини

Сьогодні (19 липня) у Рівному було вчинено страшний злочин: грабіжник під час нападу на пункт обміну валют звіряче убив 42-річного чоловіка. Особу підозрювано вже встановлено.

Поліцейські опублікували фото зловмисника з камер відеоспостережнення і просили громадськість подомогти у розшуку злочинця, який втік з місця події.

Як інформує "ТСН", грабіжником, який під час нападу на обмінник застрелив чоловіка у Рівному, виявився поліцейський з Львівської області.

"Встановлено особу зловмисника, причетного до умисного вбивства у Рівному. Ним виявився 27-річний поліцейський із Львівщини", - йдеться у повідомленні поліцейських.

Правоохоронці зазначили, що керівництво поліції Рівненської та Львівської областей "всіляко сприятиме об’єктивному та неупередженому розслідуванню умисного вбивства".

Також підписуйтеся на наш Telegram-канал, де багато цікавих новин, фото і відео!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вбивство_чоловіка #поліцейський #Рівне
ТОП новини
"ТЦК почали посилено підстерігати людей 5-ти категорій, названо повний перелік ознак цих осіб": мобілізація, ВЛК, повістки
"Мороз скує здоровенний регіон України холодом, мешканців попереджають про снігопад і похолодання": пре злива і сніг
"ТЦК прискорює пошук і розпізнавання на вулицях однієї категорії людей, їх швидко мобілізують з 1 жовтня": мобілізація, ЗСУ
У "Резерв+" з’являється відмітка «ВОС-999": що це таке і чи варто її боятися
Оголошення