• Головна
  • Залишиться жовто-блакитним: у центрі Тернополя будинок залишать пофарбованим
20:09, 5 серпня

Залишиться жовто-блакитним: у центрі Тернополя будинок залишать пофарбованим

Залишиться жовто-блакитним: у центрі Тернополя будинок залишать пофарбованим

Будинок "з сердечком" на вулиці Руська у центрі Тернополя залишиться у жовто-блакитних кольорах.  Попри масове незадоволення та заперечення міськради, кольори не змінюватимуть.

Чому так – пояснив міський голова Сергій Надал, пише “Файне місто”.

Нагадаємо, що 21 липня у Тернополі почали фарбувати будинки №37,38 на Руській у жовто-блакитні кольори. Влада міста  на деякий час заборонила продовжувати фарбування, адже кольори не відповідали тим, які вказані у паспорті фасаду. Роботи припинили на кілька тижнів.

Вчора, 4 серпня, працівники знову відновили роботи. Частину тернополян влаштовує такий прояв патріотизму, тоді як інші категорично проти і вимагають повернути будівні попередній вигляд.

Сьогодні, 5 серпня, в прямому ефірі програми “Наше місто Тернопіль” глядач поставив питання міському голові Тернополя Сергію Надалу, чому продовжують роботи попри приписи. Він також поцікавився, чи законно це.

За словами Сергія Надала, фарбування продовжили на вимогу власника. Він пояснює це тим, що законодавство лояльне до тих, хто хоче у такий “спосіб” проявляти свій патріотизм.

"Власник прийняв для себе рішення, що у зв’язку з воєнними діями він хоче виключно патріотичні кольори.  Це не відповідає тим вимогам, які є в паспорті фасаду, не відповідає тим вимогам, які отримані від управління культури місцевої адміністрації, оскільки даний об’єкт відноситься до об’єктів, які мають певну цінність і походження. Муніципальна інспекція склала відповідні протоколи про правопорушення і винесли приписи, які зобов’язали припинити ці роботи. Попередньо маю інформацію, що власник обіцяв, що це буде враховано і кольори будуть змінені. На жаль, наше чинне законодавство достатньо лояльне в цьому напрямку і зараз будуть вестись розмови з власником приміщення на рівні тих органів, які мають проконтролювати, щоб ці роботи провести в тих кольорах, які рекомендовані в паспорті фасаду", – каже мер.

Поверне власник попередній вигляд будинку “з сердечком” чи фасад таким залишиться надалі – наразі невідомо. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будинок #жовто_блакитний #руська #тернопіль
Оголошення
live comments feed...