14:32, 16 серпня 2022 р.
В містах України підняли вартість проїзду в громадському транспорті: чи зросте вартість проїзду у Тернополі?
Тернопіль – мало не єдине місто в Україні, яке не піднімало тарифи на проїзд в громадському транспорті. Про це під час прямого ефіру розповів мер Тернополя Сергій Надал.
"Ми зберегли усі тарифи, не зважаючи на те, що піднялась ціна на паливо, на електроенергію, на запчастини. Крім того у Тернополі збережена можливість пасажирів в період 30 хвилин здійснювати необмежену кількість пересадок в громадському транспорті по єдиному квитку. Ми зберегли усі можливі пільги на проїзд в громадському транспорті", — каже міський голова Тернополя.
Через це довелося обмежити кількість транспорту, котрий курсує по місту.
"Це був вимушений крок, але завдяки цьому ми зберегли існуючі тарифи та не підняли ціни для населення. Воно за собою тягне шалені збитки для наших транспортних підприємств, в тому числі і комунальних, тому на це було виділені додаткові кошти, аби отримати гарантію збереження діючого тарифу до кінця поточного року, зі збереженням існуючої транспортної мережі", — наголосив очільник міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...