
11:15, 26 серпня 2022 р.
Сотні людей на Тернопільщині залишаться без газу: що трапилося

З метою підготовки газорозподільних станцій (ГРС) до надійної роботи в осінньо-зимовий період 2022- 2023 років Тернопільським проммайданчиком Бердичівського ЛВУМГ заплановано провести ремонтно- профілактичні роботи на ГРС с.В.Дедеркали з повного її зупинкою з 9 год ЗО серпня терміном на З доби.
У цей період Шумським УЕГГ буде виконуватись великий об’єм ремонтно - профілактичних робіт та заміна обладнання на газопроводах та газорегуляторних пунктах. В зв’язку з цим з ЗО серпня по 01 вересня буде припинено подачу газу споживачам сіл В.Дедеркали, М.Дедеркали, Шкроботівка, Обори, Радошівка, Мізюрінці, Гриньківці, Матвіївні, Темногайці, В. Загайці, М. Загайці, Шумбар, Новостав, Бірки, Соснівка, Людвище, Биківці, Потуторів, Садки, Вовківці.
Відновлення газопостачання споживачам буде проводитися виключно за відсутності заборгованості з плати за розподіл природного газу.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео! https://t.me/ternopil0352
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
20:37, 18 червня
11:45, 16 червня
11:46, 16 червня
14:05, 19 червня
21:34, 9 червня
live comments feed...
Коментарі