![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
16:32, 1 вересня 2022 р.
На Тернопільщині чоловіка обікрали в готелі
![На Тернопільщині чоловіка обікрали в готелі На Тернопільщині чоловіка обікрали в готелі](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Тернополі до поліцейських звернувся мешканець Бучача. Зі слів чоловіка, його обікрала дівчина з якою він нещодавно познайомився.
Про це повідомляє поліція Тернопільської області.
"До поліцейських надійшло звернення від жителя Бучача. Молодий чоловік розповів, що, під час відпочинку в готелі з дівчиною, з якою познайомився на залізничному вокзалі, остання, поки молодик спав, перекинула з його банківських карток на свій рахунок майже 15 тисяч гривень, та ще й прихопила дорогий смартфон", - повідомили в поліції.
Загальна сума збитків сягає майже 25 тисяч гривень. Правоохоронці швидко встановили особу зловмисниці. Нею виявилася раніше судима 26-річна жителька Хмельниччини. Їй інкримінують крадіжку за частиною 4 статті 185 ККУ. Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном до восьми років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...