• Головна
  • Данія постачатиме зимовий одяг для українських військових
13:59, 2 вересня 2022 р.

Данія постачатиме зимовий одяг для українських військових

Данія постачатиме зимовий одяг для українських військових

Вчора, 1 вересня, президент України Володимир Зеленський зустрівся у Києві з міністром закордонних справ Данії. Еппе Кофод заявив, що його країна постачатиме українській армії зимовий одяг.

Про це повідомляють на сайті Офісу Президента.

Володимир Зеленський подякував Данії за підтримку України під час війни.

"Ми вдячні й дуже цінуємо цю допомогу. Ми сприймаємо це як партнерські й дружні, теплі відносини між нашими державами",– наголосив Зеленський.

Також глава держави подякував Данії за прихисток та допомогу українським біженцям, які були змушені рятуватися від війни за кордоном.

Президент відзначив, що Данія постачає Збройним Силам України військову форму та зимовий одяг, а це дуже важливо. Крім того, він закликав державу неухильно дотримуватися санкційної політики проти росії.

До речі, Данія погодилася долучитися до відновлення інфраструктури Миколаївщини, яка постраждала від російських обстрілів.

Кофод відзначив зусилля українців в боротьбі за незалежність, територіальну цілісність і демократію. Він запевнив, що Данія надаватиме Україні підтримку стільки, скільки буде необхідно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#данія #одяг #зсу #зимовий #орден #зустріч #підтримка

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Шокуючий напад на працівників ТЦК: військових лупцювали чоловіки і жінки (ВІДЕО)
"Новий тарифи на газ та електроенергію з 1 червня": скільки коштуватиме куб та 1 кВт*год, хто заплатить більше?
ТЦК ідуть у рейди по чоловіків, масові роздачі повісток та штрафи починаються у цих місцях: мобілізація, повістки і ВЛК
"ТЦК мобілізує масово всіх людей цієї категоії, в Україні чоловіки втратять бронювання тотально": повістки, мобілізація, ВЛК
Оголошення
live comments feed...