• Головна
  • Тернопіль отримав диплом Ради Європи (фото)
15:35, 12 липня 2013 р.

Тернопіль отримав диплом Ради Європи (фото)

Парламентська асамблея Ради Європи нагородила дипломом Ради Європи Тернопіль, як переможця конкурсу муніципалітетів.

Журі розглянуло 250 заявок від міст країн, які входять в Раду Європи. Переможцями конкурсу стали 26 муніципалітетів з України, Кіпру, Німеччини, Франції, Італії, Ірландії та Туреччини. Церемонія нагородження відбулась нещодавно у Страсбурзі. Диплом отримав міський голова Тернополя Сергій Надал з рук президента Парламентської асамблеї Ради Європи Жана Клода Міньйон.

«Дякую Парламентській асамблеї Ради Європи за оцінку діяльності нашого міста у напрямку поширення традиційних європейських цінностей. Це визнання сприятиме популяризації образу Тернополя, як міста, інтегрованого у європейський контекст історично, культурно, економічно. Я дякую громаді Тернополя, управлінням міської ради, депутатам і посадовцям, які своєю діяльністю зміцнюють дружбу нашого міста з європейськими країнами, містами, організаціями. Минулого місяця ми підняли прапор Ради Європи перед міською радою. Запроваджено практику використання цього прапора під час відзначення Дня Європи та проведення міжнародних і інших свят та урочистостей на території міста.

Я впевнений, що європейський напрямок розвитку України і геополітично і економічно і культурно є правильним. Це випливає з нашої історії. Цього хочуть наші громадяни сьогодні. Цього вимагає наша відповідальність перед прийдешніми поколіннями», - зазначив Сергій Надал.

10

 

9

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...