• Головна
  • ''Новаторські пандуси" у Тернополі (фото)
14:00, 13 липня 2013 р.

''Новаторські пандуси" у Тернополі (фото)

Зараз у нашій країні все частіше можна побачити пандуси - заїзди для інвалідів-колясочників. Їх винайшли ще до нашої ери. У Європі пандуси - звичне явище, але для нашої країни вони все ще в дивину.

Інвалідів-колясочників у нас дуже багато, але умов для їх комфортного життя практично не створено. Погодьтеся, людині буде нелегко пересуватися по дорозі з величезними вибоїнами, а сходинки без пандусів і зовсім стануть нездоланною перешкодою, пише Віталій Овчарук у групі Від Тарнополя до Тернополя.

Але і наші тернопільські майстри взялися за вирішення таких проблем, і змайстрували такий собі ''новаторський пандус'', ось що з цього вийшло можете подивитись самі !

м. Тернопіль, вул. Чалдаєва

4

 

5

 

6

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...