• Головна
  • "Це ж 20 км до лінії розмежування": у росіян істерика через візит Зеленського до звільненого Ізюма
16:12, 14 вересня 2022 р.

"Це ж 20 км до лінії розмежування": у росіян істерика через візит Зеленського до звільненого Ізюма

"Це ж 20 км до лінії розмежування": у росіян істерика через візит Зеленського до звільненого Ізюма

Сьогодні, 14 вересня, президент України Володимир Зеленський у деокупований Ізюм, що на Харківщині. Росіяни не можуть збагнути, як так сталося і оборюються у соціальних мережах, чому росіянці не обстрілюють місто.

Істерика несеться у всіх соцмережами. Росіянці шоковані, що лідер України перебував усього за 20 кілометрів від лінії розмежування.

Про це розповідає "24 канал".

Зокрема росіяни дивуються, чому їхня армія не вдарила по Ізюму, коли там був Володимир Зеленський. Вони обурилися, адже їхня зброя з легкістю дострілює до звільненого міста.

Зауважимо, що під час промови президента в Ізюмі таки пролунав вибух, але ніхто особливо на це і не звернув увагу, бо українців не залякати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#росіяни #істерика #ізюм #війна #звільнена #візит #володимир_зеленський

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...