• Головна
  • Чоловік, який у Тернополі підстрелив дитину з рушниці, намагався оскаржити свій тюремний вирок
19:04, 14 вересня 2022 р.

Чоловік, який у Тернополі підстрелив дитину з рушниці, намагався оскаржити свій тюремний вирок

Чоловік, який у Тернополі підстрелив дитину з рушниці, намагався оскаржити свій тюремний вирок

Тернопільський апеляційний суд підтримав позицію прокурора щодо призначення покарання - 7 років позбавлення волі стрільцеві, що поранив 2 дітей на спортивному майданчику у Тернополі (ч. 4 ст. 296, ч. 1 ст. 121 КК України).

Прокурор довів у суді, що саме обвинувачений вистрілив із рушниці у хлопчика, який 21 січня 2021 року отримав множинні тілесні ушкодження під час прогулянки. Лікарі, прооперувавши 11-річну дитину, витягли з її тіла близько 40 дробинок. Згодом правоохоронці виявили ще одного постраждалого - 8-річного хлопчика, з щоки якого теж витягнули дріб з мисливської рушниці.

Суд апеляційної інстанції залишив в силі вирок Тернопільського міськрайонного суду, не задоволивши апеляційну скаргу обвинуваченого про пом’якшення йому покарання. Вирок вступив у законну силу.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#постріл #суд #стрілець

Коментарі

ТОП новини
ТЦК позбавляє бронювання і забирає осіб з такими ознаками, лиш 10 категорій людей не чіпатимуть: мобілізація, повістки
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...