• Головна
  • Тернопільська «Нива» почала сезон з перемоги
20:53, 14 липня 2013 р.

Тернопільська «Нива» почала сезон з перемоги

Щойно завершився перший матч тернопільської «Ниви» в першій лізі сезону-2013/14. У гостях наші земляки перемогли ФК «Полтава» – 1:2.

Першими пропустили м’яча тернополяни. В дебюті матчу після подачі зі штрафного полтавчанин Андрій Деркач відкрив рахунок матчу (1:0). На останній хвилині першого тайму гравці «Ниви» вирівняли становище. Шестаков прострілив з правого краю атаки, а Ігор Мельник точним ударом замкнув передачу (1:1). Долю матчу вирішив влучний удар головою Григорія Баранця, котрий відгукнувся на навіс Шестакова (1:2).

Зазначимо, що до певної міри допоміг «Ниві» перемогти оборонець полтавчан Даценко, котрий отримавши друге попередження, змушений був залишити поле вже на 53 хвилині, повідомляє «Номер один».

Склад «Ниви»: Новак, Лазорик-к, Білий, Яневич, Романюк, Малиш, Шестаков (Гребинський,90), Б. Баранець, Г. Баранець (Басараб, 90), Загинайлов, Мельник (Яворський, 68).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію