Новини компаній
16:20, 15 вересня 2022 р.

Все про УЗД і не тільки…

Новини компаній
Все про УЗД і не тільки…

Спостереження за станом здоров'я, своєчасна і точна лікувальна діагностика надзвичайно важливі для сучасної людини.

Протягом більш ніж півстолітньої практики ультразвукової методики не виявлено будь-яких небажаних наслідків від її застосування. Метод УЗД не тільки ефективний, а й абсолютно нешкідливий, що дозволяє використовувати його, в тому числі, і при динамічному діагностуванні жінок, які перебувають у періоді вагітності, і дітей грудничкового віку.

Ультразвукові хвилі не надають будь-яких побічних дій, також відсутній променевий вплив на організм, що дозволяє без побоювань повторювати процедуру УЗД при необхідності уточнення діагнозу або динамічного спостереження за перебігом хвороби. Безумовною перевагою УЗД є і абсолютна безболісність даного методу.

Що стосується способу УЗД…

УЗД - це методика діагностики, заснована на властивостях ультразвукових хвиль, які відображаються, проходячи через клітини і тканини органів людини.

При цьому виявлені зміни з точністю фіксуються спеціальним датчиком, а сучасні комп'ютерні технології відповідають за обробку отриманого датчиком сигналу, що дозволяє вивести його на монітор у вигляді зображення. Отримана таким чином інформація оцінюється фахівцем, який враховує морфологію, характер змін, що відбуваються в органах, кількість і ступінь наявних уражень в довколишніх тканинах, характер і динаміку патологічних процесів, що відбуваються в організмі хворої людини.

Так як симптоми багатьох серйозних захворювань на ранній стадії непомітні і ніяк не проявляються зовні, метод УЗД виявляється незамінний для своєчасного виявлення хвороби, а значить, і для початку ефективного лікування. У багатьох випадках дані УЗД стають вирішальним аргументом, що визначає як діагноз, так і подальшу тактику лікування. Сьогодні вже неможливо уявити собі сучасну клініку і роботу лікаря без апарату УЗД - такого необхідного і ефективного методу медичного діагностування.

Ультразвукове діагностування дозволяє:

  • виявити захворювання вже на ранніх стадіях розвитку;
  • поставити точний діагноз на тлі неясної клінічної картини;
  • призначити своєчасне лікування;
  • здійснювати динамічний контроль і коригувати хід лікування і його результативність.

Де знаходить застосування УЗД?

Ультразвукова діагностика з успіхом використовується для дослідження жіночих органів малого таза, сечовидільної системи, черевної порожнини, молочної, щитовидної, і слинної залоз, печінки, серця та інших органів життєдіяльності. Складно сказати, де виявляється неможливим або обмеженим проведення даної діагностики.

Широке застосування знайшло УЗД в практиці гінекології, де з його допомогою проводиться діагностика жіночих статевих органів.

Гінекологічне УЗД дозволяє з високим ступенем надійності оцінити стан матки і яєчників.

Діагностування УЗД придатків матки дає можливість визначити будову і розміри яєчників, наявність в них жовтого тіла і фолікула.

Оцінити функціональний стан яєчників допомагає УЗД-моніторинг, що дозволяє стежити за дозріванням яйцеклітини. Паралельно оцінюється ендометрій - його структура і товщина.

УЗД черевної порожнини являє собою обстеження підшлункової залози, шлунка, печінки, жовчного міхура і селезінки. І серед усіх способів діагностування органів травлення, відомих сучасній медицині, УЗД визнаний найбільш простим, надійним і безпечним методом.

УЗД молочних залоз дає можливість виявити кісти, мастопатії, фіброаденому, і злоякісні утворення. Стан лімфатичних залоз також з надійністю діагностується даним методом обстеження. При необхідності паралельно може проводитися прицільна біопсія утворення, яка контролюється апаратом УЗД.

В ендокринології УЗД застосовується для виявлення змін щитовидної залози, викликаних запальними процесами, збільшень (зоб), наявності доброякісних пухлин і злоякісних змін. Результати досліджень, зроблених на ультразвуковому апараті вищого рівня, дозволяють лікарям-фахівцям з високою об'єктивністю оцінити ступінь виявленої патології. У ряді випадків УЗД дає можливість позбавити пацієнта від безпідставних побоювань.

Де пройти УЗД?

В даний час ультразвукове дослідження можна пройти в багатьох клініках і медичних центрах. Важливо, однак, не помилитися і звернутися в медичний центр, який за роки своєї діяльності заробив надійну репутацію і перевірений часом. Надзвичайно важлива наявність висококласного обладнання та кваліфікованого медичного персоналу, що володіє досвідом роботи. Тільки в такому випадку ви можете бути впевнені, що опинитеся в надійних руках і отримаєте абсолютно точний медичний діагноз і правильно обрану тактику лікування.

Ви можете дізнатись більше інформації на прийомі В ЛІКАРЯ УЗД медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль»

 від 100 грн
 +38068-752-52-52
(0352)52-52-52
 м. Тернопіль, вул. С. Качали,5
ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ

Онлайн запис на прийом на сайті
https://ternopil.oxford-med.com.ua/

Слідкуйте за нами в Інстаграм
https://www.instagram.com/oxford_medical_ternopil/?hl=ru

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Оксфорд медікал Тернопіль #новини оксфорд медікал #узд тернопіль
Останні новини
Оголошення
live comments feed...