
21:33, 15 вересня 2022 р.
Тернополянка представить Україну на конкурсі "Місіс Всесвіт - 2022" (ФОТО)

Цьогоріч на конкурсі "Місіс Всесвіт"-2022 представлятиме Україну, мешканка Тернополя, Почесна консулка Угорщини Тетяна Чубак.
Про це розповідає "Таблоід".
Тетяна Чубак здобула перемогу у національному конкурсі ще у 2021-му році. Однак через проблеми з візою не змогла представити Україну того року.

Тетяна Чубак має власний благодійний фонд, виховує трьох дітей, а після початку війни активно займається волонтерством.
"Для мене надзвичайно приємно і відповідально представляти Україну на конкурсі… Особливо зараз, коли вкотре необхідно привернути увагу міжнародної спільноти до подій в Україні", – сказала Тетяна.

Зараз переможниця активно готується до участі у міжнародному конкурсі. Зокрема, команда вже представила один із нарядів для конкурсу – національний костюм із борщівською вишивкою, яка вже століттями символізує силу і незламність українських жінок.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:29, Вчора
15:48, 15 травня
09:04, Сьогодні
11:55, 12 травня
17:37, 7 травня
live comments feed...
Коментарі