• Головна
  • Алкоголізм - не вирок з якісним лікуванням
Новини компаній
12:14, 19 вересня

Алкоголізм - не вирок з якісним лікуванням

Новини компаній

Алкоголізм являється досить поширеною проблемою. Через проблеми із спиртним руйнуються сім’ї, люди втрачають цікавість до життя та власну особистість. Частіше за все, впоратися з алкогольною залежністю не виходить самостійно. Бо це серйозне фізіологічне та психологічне захворювання.

У таких випадках може знадобитися лечение алкоголизма Тернополь від клініки «Medicon». Коли на допомогу приходять спеціалісти, які знають з чого починати та як продовжити лікування, щоб це принесло максимальний результат.

Щоб отримати професійну допомогу варто звернутися до нашого медичного центру. Тут є все необхідне для того, щоб отримати підтримку та отримати шанс на нормальне життя.

Алкоголізм - не вирок з якісним лікуванням, фото-1

Головні принципи побудови програми лікування алкоголізму

Наші спеціалісти роблять все можливе для того, щоб кожен підопічний, що звернувся до нас, мав змогу стати іншою людиною. У житті якої не буде алкогольної залежності. В залежності від стадії алкоголізму, індивідуальних особливостей пацієнта, лікарі використовують найбільш прийнятні методики:

  • Спочатку використовується індивідуальна консультація, яку проводить психологу, щоб виявити фактори, які впливають на формування здорової мотивації для одужання;
  • Проводять сімейну терапію. Це допомагає налагодити стосунки з близькими людьми, створити здорову психологічну атмосферу. Часто стається таким чином, що саме стосунки з близькими людьми спонукають на вживання алкогольних напоїв;
  • Використовуються елементи арт-терапії та трудотерапії. Розвивається потенціал особистості, пацієнт починає здобувати нові інтереси, що повертають жагу до життя.

Все це дає можливість у кінцевому результаті відмовитися від алкоголю та зрозуміти, що у житті є багато чого важливого та цікавого.

З чого починається лікування алкоголізму

Якщо бажаєте записатися до медичного центра «Medicon», варто зайти на офіційний сайт. Там можете залишити заявку онлайн чи одразу зателефонувати за вказаними номерами. Це стане першим кроком для одужання, оскільки все починається з малого. Перша консультація безкоштовна та дозволяє отримати першу інформацію для подальших рішень.

Варто розуміти, що неправильно залишати рідну людину чи залишатися самому наодинці з проблемою. Досвідчені спеціалісти допоможуть з максимальним ефектом, щоб пацієнт знову став на ноги та відчув себе здоровим та незалежним від алкоголю. Не сприймайте алкоголізм як вирок, налаштуйтеся на лікування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...