• Головна
  • "Зливаємо воду": у мерії Тернополя озвучили план дій на опалювальний сезон, якщо місто опиниться без газу і електрики
14:26, 20 вересня 2022 р.

"Зливаємо воду": у мерії Тернополя озвучили план дій на опалювальний сезон, якщо місто опиниться без газу і електрики

"Зливаємо воду": у мерії Тернополя озвучили план дій на опалювальний сезон, якщо місто опиниться без газу і електрики

У разі відсутності природного газу, у Тернополі тепло генеруватимуть з альтернативних джерел. Про це повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський, під час зустрічі із головами ОСББ.

За його словами, це забезпечуватиме роботу об’єктів критичної інфраструктури, зокрема, пологових будинків, лікарень, дитячих садків, пише Суспільне.

Владислав Стемковський розповів, що у Тернопільській громаді планують закупити генератори, які дозволять, в екстрених випадках обходитися без газу чи електроенергії.

"Насамперед йдеться про те, щоб забезпечити роботу об’єктів кричної інфраструктури. Якщо не буде енергоносіїв, зокрема, газу, електроенергії, то в багатоповерховому будинку при мінусових температурах, через певний період не можна буде фактично проживати і функціонувати. Наша буде задача – забезпечити збереження внутрішньо будинкових мереж, у разі мінусових температур, падіння температури менше нуля в самій будівлі, необхідно буде зливати воду, зливати теплоносій, щоб після того, як будуть плюси, щоб мережі не розморозилися", – каже Стемковський.

Керівники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Тернополя зустрілися із надавачами послуг, щоб вирішити, як працювати в умовах відсутності газу, тепла, електроенергії та води.

"Нам треба знати, як ми маємо діяти у випадку надзвичайної ситуації. Якщо щось стається у будинку, співвласники куди звертаються, звертаються до голови правління ОСББ або в чат будинку: чому нема світла, чому пропала вода. Якщо десь буде пошкоджена магістраль, що ми маємо робити з теплоносієм, що ми маємо зробити з холодним водопостачанням, чи з каналізацією, чи з освітленням. Ми напрацьовуємо з надавачами послуг методи взаємодії, вирішуємо, як діяти в тих чи інших ситуаціях", – каже голова правління ОСББ Тернополя Сергій Лупак.

Сергій Лупак розповів, що у Тернополі зареєстровано 650 ОСББ, які обслуговують 1700 будинків. У кожному ОСББ планують створити резервний фонд, щоб мати кошти на випадок надзвичайних ситуацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опалювальний сезон #нарада
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...