• Головна
  • Протягом місячника працівники ДАІ виявили одного п’яного водія таксі (відео, фото)
16:15, 15 липня 2013 р.

Протягом місячника працівники ДАІ виявили одного п’яного водія таксі (відео, фото)

Як ми повідомляли, З 5 червня по 5 липня у Тернополі відбувалась перевірка громадського транспорту. Під час місячника працівниками ДАІ було зафіксовано понад 200 порушень правил дорожнього руху водіями, які займаються перевезеннями пасажирів.

Про це зазначив  начальник відділу автомобільно-технічної інспекції УДАІ УМВС України в області Володимир Погрібний.

– Під час місячника працівниками ДАІ зафіксовано понад 200 порушень правил дорожнього руху водіями, які займаються перевезеннями, в тому числі і таксі. Також було зафіксовано один факт керування автомобілем таксі, водієм, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, – зазначив Володимир Погрібний. – Якщо раніше в нас за 5 місяців у Тернополі відбулося 10 ДТП, з яких у двох пригодах тілесні ушкодження отримали два пасажири, то за час проведення цих заходів дорожньо-транспортних пригод з потерпілими у обласному центрі зафіксовано не було. Це, я вважаю, перше основне завдання, яке було виконане – не допущення надзвичайних подій на пасажирському транспорті.

– Набагато зменшилася кількість фактів, які виявляють працівники ДАІ – це говоріння під час руху по мобільному телефону. Таких випадків працівниками ДАІ було зафіксовано лише два. Також спостерігається тенденція до зменшення такого явища, як позагаражне зберігання автобусів. Це дуже велике, ми вважаємо, порушення. Тому що водій, який закінчив свою роботу, повинен приїхати в автобусний парк, транспортне підприємство, повідомити керівництво про виявлені під час руху технічні справності, усунути їх до ранку, відповідно пройти передрейсовий медичний огляд і технічний контроль. Якщо цього немає, відповідно водій виходить на маршрут без всіх цих перевірок, і ніхто не може гарантувати, що водій адекватно буде поводитися і у адекватному стані буде здійснювати перевезення пасажирів, – наголошує Володимир Погрібний.

2

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...