• Головна
  • Шокуюче видовище з поламаними хрестами та розбитими надгробками: на Тернопільщині комунальники "відзначилися" на кладовищі (ФОТО)
09:29, 28 вересня 2022 р.

Шокуюче видовище з поламаними хрестами та розбитими надгробками: на Тернопільщині комунальники "відзначилися" на кладовищі (ФОТО)

Шокуюче видовище з поламаними хрестами та розбитими надгробками: на Тернопільщині комунальники "відзначилися" на кладовищі (ФОТО)

Кілька днів тому на історичному місці, в одній з діючих некрополій Бучача, працівники місцевого комунального підприємства розпочали хаотичну вирубку дерев. 

Після “роботи” працівників залишилося безліч поламаних хрестів та розбитих надгробків, пише Терміново. Навіть каплицю, яка знаходиться при вході на цвинтар, закидали гілками, які ніхто не збирається прибирати. Хоча ще влітку, як стверджують бучаччани, все на цвинтарі було облагороджене.

Щороку цей цвинтар відвідували поляки. Вони самостійно прибирали його та облагороджували.

Шокуюче видовище з поламаними хрестами та розбитими надгробками: на Тернопільщині комунальники "відзначилися" на кладовищі (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цвинтар #обрізка дерев
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...