• Головна
  • Масажист Ігор Цап приїхав з Канади на Тернопільщину, щоб допомагати військовим проходити реабілітацію
09:14, 28 вересня 2022 р.

Масажист Ігор Цап приїхав з Канади на Тернопільщину, щоб допомагати військовим проходити реабілітацію

Масажист Ігор Цап приїхав з Канади на Тернопільщину, щоб допомагати військовим проходити реабілітацію

Масажист, українець за походженням, Ігор Цап приїхав з Канади, де працював 32 роки, 22 з яких – масажистом, щоб допомогти проходити реабілітацію українцям, причетним до війни – військовим, волонтерам, всім, хто потребує відновлення.

Чоловік звернувся до Тернопільської обласної ради, щоб допомогли знайти кабінет масажу, де б він зміг втілювати свій волонтерський задум. Про це розповів голова облради Михайло Головко.

– Звісно, ми підтримали ініціативу пана Ігоря і посприяли у вирішенні його питання. Зараз він активно працює в Тернопільській обласній клінічній лікарні, віддається своїй справі сповна, від щирого серця і не сподівається жодної винагороди. Вкотре переповнюють емоції та почуття вдячності! Пишаюся українцями! Ми – непереможна нація. Нехай же Бог щедро поблагословить пана Ігоря здоров’ям, всіма благами і керує його руками. Хлопцям – успішної реабілітації, швидкого відновлення і повернення в стрій! – зазначив Михайло Головко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#масажист #Цап #Канада #Головко
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...