В Українському домі «Перемога» презентували архітектурне надбання Тернополя (фото)

В Українському домі «Перемога» 15 липня розпочала свою роботу виставка дипломних робіт студентів кафедри реставрації та реконструкції архітектурних комплексів Національного університету «Львівська політехніка», яка триватиме до 1 серпня.

Участь у її відкритті взяв начальник управління містобудування та архітектури ОДА, головний архітектор області Володимир Харченко, заступик міського голови Леонід Бицюра, викладачі і випускники «Львівської політехніки» та інші.

Леонід Бицюра: «Приємно розпочати робочий тиждень із обміну думками з приводу порятунку нашого архітектурного надбання. Особливо радує те, що представники студентства є небайдужими до цієї теми. Усім відомо, що Тернопіль після другої світової війни був знищений цілком. В нас залишилися одиничні пам’ятки архітектури, які є нашим найбільшим багатством. Наше завдання відновити їх історичну і архітектурну цінність, зробити привабливими для жителів і гостей. Я оглянув виставку і можу відзначити, що є низка цікавих ідей, які варті втілення. Хочу, щоб до архітекторів все-таки дослухалися. На мою думку, потрібно створювати архітектурне лобі, аби наш край не втратив найцінніші перлини. Уже завершено проект щодо відтворення замкової території в її історичному вигляді. Сподіваюся, що невдовзі ми знайдемо інвестора для цього», - зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра.

4

 

5

 

6

 

3

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі