
13:24, 30 вересня 2022 р.
Актор "Зоряних війн" долучився до допомоги ЗСУ: Люк Скайвокер збиратиме кошти для українських військових (ФОТО)

Актор стрічки "Зоряні війни" Марк Гемілл, який зіграв Люка Скайвокера, долучився до платформи збору коштів UNITED24.
Передає, ТСН.
"Світло точно переможе темряву. Я в це вірю, і в це вірить наш народ. Дякую, що ви очолили складну місію – бути першим амбасадором, який допомагатиме Україні збирати кошти на підтримку наших захисників, на "Армію дронів". Це дуже важливо!", — сказав Зеленський.
Артист став амбасадором платформи і підтримуватиме проєкт "Армія дронів". Нового амбасадора представили під час онлайн-дзвінка з президентом України. Володимир Зеленський висловив Марку Геміллу вдячність за підтримку українського народу від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.
"У цьому довгому і нерівному протистоянні Україні потрібна додаткова підтримка. Для мене честь стати амбасадором "Армії дронів" на запрошення президента Зеленського. Я точно знаю, що безпілотники потрібні українцям для захисту своєї землі, своєї свободи та цінностей усього демократичного світу. Саме зараз найкращий час для того, щоб усі об'єдналися і допомогли Україні вистояти у цій війні з імперією зла", - сказав Гемілл.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
14:44, 17 липня
14:43, 28 липня
14:12, 21 липня
46
15:44, 1 серпня
162
Коментарі