• Головна
  • Зеленський видав указ про визнання указів Путіна нікчемними
21:02, 4 жовтня 2022 р.

Зеленський видав указ про визнання указів Путіна нікчемними

Зеленський видав указ про визнання указів Путіна нікчемними

Президент України Володимир Зеленський визнав нікчемними укази президента рф про визнання "незалежними" Криму, так званих "ЛНР" та "ДНР", а також Запорізької і Херсонської областей, а також інших рішень на виконання цих указів.

Відповідний указ у вівторок, 4 жовтня, опубліковано на сайті глави держави.

"Визнати нікчемними, тобто такими, що не породжують жодних юридичних наслідків, укази президента Російської Федерації від 17 березня 2014 року №147, від 21 лютого 2022 року №71, від 21 лютого 2022 року №72, від 29 вересня 2022 року №68, від 29 вересня 2022 року №686, а також будь-які інші рішення, акти та договори, прийняті, видані та укладені на підставі та/або у зв'язку з реалізацією зазначених указів президента Російської Федерації", - йдеться у документі.

Зазначається, що територія України є цілісною та недоторканною в межах її міжнародно визнаного державного кордону, суверенітет України поширюється на всю її територію.

Також у документі підтверджується невід'ємне суверенне право України на відновлення та збереження її територіальної цілісності у межах міжнародно визнаного державного кордону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Зеленський #указ #Україна
Оголошення
live comments feed...