• Головна
  • Консульство Німеччини у Києві постраждало від російських обстрілів
14:32, 10 жовтня 2022 р.

Консульство Німеччини у Києві постраждало від російських обстрілів

Консульство Німеччини у Києві постраждало від російських обстрілів

Німецьке дипломатичне відомство також зазнало пошкоджень внаслідок масованих обстрілів Києва з боку росії. Про це повідомляє німецьке видання Billd, пише "УНН".

"За повідомленнями, візовий відділ консульства Німеччини також постраждав під час сильних російських атак на столицю України Київ", - повідомили у виданні у понеділок.

Bild також посилається на колишнього голову Фонду Белля у Києві Сергія Сумлінного, який розмістив у Twitter фотографії постраждалого дипвідомства.

Своєю чергою посол ФРН в Україні Анка Фельдгаузен повідомила, що під час обстрілів перебувала в укритті разом із сотнями киян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Київ #Німеччина #відомство
Останні новини
ТОП новини
"З 1 вересня зміниться тариф на світло, озвучено оновлені ціни": скільки українці платитимуть за кіловат у новому сезоні
ТЦК шукатиме 60-річних чоловіків з однією професією, мобілізація пенсіонерів накриє цю групу людей: 5 категорій відпустять
З 1 вересня школярів очікують зміни: в Україні оновили правила навчання для учнів
"Українцям, які мають вдома газ, дали час до 15 серпня": важлива інформація про оплату рахунків, що незабаром прийдуть
Оголошення