• Головна
  • Через ракетні обстріли на Тернопільщині було знеструмлено 2/3 населених пунктів
19:32, 10 жовтня 2022 р.

Через ракетні обстріли на Тернопільщині було знеструмлено 2/3 населених пунктів

Через ракетні обстріли на Тернопільщині було знеструмлено 2/3 населених пунктів

Через масові ракетні обстріли було знеструмлено деякі населені пункти. Внаслідок пошкодження частини об'єктів критичної інфраструктури у сусідніх областях, було знеструмлено 2/3 населених пунктів Тернопільщини.

Про це повідомляє голова ОВА Володимир Труш.

За його словами, впродовж двох годин вдалося відновити електропостачання у більшості громад.

"Відповідні служби продовжують роботу. Частина шкіл області сьогодні не розпочинала навчальний процес через повітряну тривогу. Рішення щодо поновлення очного навчального процесу наступного тижня буде прийматися в залежності від ситуації в області та країні", – зазначив очільник військової адміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #Труш #ОВА
ТОП новини
"ТЦК шукають цих чоловіків з перевірками, з 1 вересня призвуть людей із 7-ма ознаками": їх мобілізують першочергово
"Ціни підскочили на 82%": українцям назвали продукт, який нечувано подорожчав і побив усі "рекорди"
Ззовні - палац, а всередині - радянська адмінбудівля: на Тернопільщині є унікальний "діснеївський" замок
Шалений град і жахлива гроза ввірвуться в Україну завтра, ці області накриє шквальний вітер і злива: куди пре похолодання?
Оголошення