• Головна
  • Байден просив Зеленського не говорити під час виступів, що США недостатньо допомагають Україні - ЗМІ
13:45, 12 жовтня 2022 р.

Байден просив Зеленського не говорити під час виступів, що США недостатньо допомагають Україні - ЗМІ

Байден просив Зеленського не говорити під час виступів, що США недостатньо допомагають Україні - ЗМІ

Джо Байден у приватній розмові з Володимиром Зеленський просив його не розповідати публічно про те, що США нібито недостатньо допомагає нашій державі. 

Про це з посиланням на слова колишнього працівника Білого дому пише видання The Washington Post.

Як зазначає видання, прохання Джо Байдена було продиктовано тим, що йому було б складно просити гроші на допомогу  у Конгресу США, якщо Володимир Зеленський постій публічно говоритиме, що їх недостатньо.

Водночас Джо Байден розумів, що президент України настроєний рішуче у протистоянні російській агресії проти українського народу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Байден #Зеленський #президент #допомага
ТОП новини
"Посилена мобілізація вийде на новий етап прямо з 1 лютого, на вулицях ТЦК почне ловити 4 групи чоловіків": повістки і ЗСУ
"Вся техніка вдома згорить за мить, один побутовий прилад робить відключення світла": іде хвиля перепадів електроенергії
"Газовий котел стане металобрухтом за секунду, відомо про нову загрозу через відключення": в цих оселях техніка не виживе
Оновлений графік відключень електрики: перевірте, до якої черги належить ваша адреса
Оголошення