"15 000 грн зарплати на місяць": роботодавці терміново шукають людей, яким потрібна робота

В конкретно одному з регіонів України відчутно побільшало вакансій. При цьому переселенці не поспішають працевлаштовуватись на вільні місця.
Як інформує "biz.today.ua", нестача персоналу виникла через релокацію понад тисячу підприємств із населених пунктів, які зазнали обстрілів.
У Львові готується до запуску панчішна мануфактура, яку евакуювали з Луганської області.
Працівникам обіцяють зарплатню – від 15 тис. грн.
В Івано-Франківську із Запоріжжя перемістили частину заводу кольорових металів – українського лідера з експорту мідного кабелю.
За зарплати у 20 тис. грн бажаючих влаштуватися небагато.
Начальник виробничо-технічного управління Павло Чорноус пояснив ситуацію.
"Обладнання досить технологічне, тому готових працівників, я сказав би, практично не існує. Ми змушені брати людей без досвіду і навчати їх тут на виробництві", – зазначив він.

В одному регіоні України різко збільшилася кількість вакансій: чому переселенці не поспішають працевлаштовуватися
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцинков наголосив, що у західному регіоні багато вакансій. Максимальна кількість пропозицій – у транспортній та комунальній сферах.
"У нас майже на кожному комунальному підприємстві працюють внутрішньопереміщені особи. Але все одно цієї кількості не вистачає. Навіть бухгалтери, менеджерські посади не завжди є, зайняті. Сьогодні робота є. Інше питання - оплата", - зазначив чиновник.
Переселенці незадоволені розміром заробітку, який їм пропонують. Справа в тому, що він значно менший у порівнянні зі східними та центральними областями.
За словами заступника директора Департаменту державного центру зайнятості Олени Мельник, потрібні висококваліфіковані робітники, які володіють інструментами. Потрібні представники технічних робітничих професій – токарі, трактористи, водії, кухарі, швачки, працівники торгової мережі.

В одному регіоні України різко збільшилася кількість вакансій: чому переселенці не поспішають працевлаштовуватися
Представникам влади важко прогнозувати подальшу ситуацію на ринку праці. Проте робітничі спеціальності стануть ще більш затребуваними, коли дійде до відновлення країни.
Також підписуйтеся на наш Telegram-канал, де багато цікавих новин, фото і відео!