• Головна
  • "Мало обстрілювали": в Іспанії неадекватна росіянка накинулася на українців (ВІДЕО)
18:00, 30 жовтня 2022 р.

"Мало обстрілювали": в Іспанії неадекватна росіянка накинулася на українців (ВІДЕО)

"Мало обстрілювали": в Іспанії неадекватна росіянка накинулася на українців (ВІДЕО)

В іспанському місті Кальпе неадекватна росіянка накинулась на українців. Громадянка рф підійшла до невеликого мітингу та почала вигукувати лайки, а потім заявила, що Україну "мало обстрілюють".

Відео інциденту опублікувала українська блогерка Раміна Есхакзакай.

Група українців у вишиванках, з українськими прапорами та плакатами зібралася на невеликий мітинг проти війни на набережній у муніципалітеті Кальпе. Але заходи припали не до смаку російськомовній жінці, і вона вирішила висловити власну думку.

За словами очевидців, жінка, ймовірно, була у стані алкогольного сп'яніння чи просто неадекватна. Вона кричала на українців із використанням нецензурних слів кілька хвилин, а потім заявила, що її звуть "Володимир Путін".

Вона показувала українцям середній палець та говорила, що Україну "мало обстрілюють". Раптом у середині скандалу вона дістала пов'язану синьо-жовту стрічку із сумки та заявила, що турбується за українців і почала говорити про любов до України.

Одна з українок спокійно їй спробувала пояснити, що їй довелося виїхати з рідної країни й вона важко вивезла рідних у безпечне місце - через постійні бомбардування Росії.

На що росіянка знову змінила думку і заявила, що "мало вас там бомблять".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#українці #росіянка #війна #іспанія #викрикувала #мітинг #рф
ТОП новини
"Посилена мобілізація набирає обертів, нові правила мобілізації з 1 грудня": кого першочергово хапатимуть взимку ТЦК?
"Масові перевірки в Україні почалися, контролери зайдуть у квартири без попередження": штраф сягне 100 000 гривень
Тарифи на газ і електроенергію з 1 грудня стали відомі, прості люди не готувалися до таких цін: хто заплатить більше?
"Скоро стане дорогим, мов золото": в Україні стрімко дорожчає один із базових продуктів
Оголошення