• Головна
  • Коли тернопільські комунальники розширять двоарковий міст та відремонтують вулицю Галицьку
09:00, 19 липня 2013 р.

Коли тернопільські комунальники розширять двоарковий міст та відремонтують вулицю Галицьку

У Тернополі обіцяють капітально відремонтувати вулицю Галицьку та провулок Галицький. Робити це цього року не планували. Але, оскільки скоро будуть розширяти двоарковий міст, комунальники подумали і вирішили. Аби забезпечити нормальний проїзд, потрібно відремонтувати вулиці, якими транспорт об'їжджатиме цю ділянку.

Зараз ремонтують вулицю За Рудкою. Вже наступного тижня планують взятись за Галицьку.

Розширити двоарковий міст, по якому пролягає залізнична колія, планували ще минулого року. Ремонтні роботи мали розпочати з 10  грудня, проте завадила зима, кажуть у відділі технагляду Тернопільської місьради, повідомляє тв4. На розширення мосту планують витратити 990 тисяч гривень, ці гроші вже виділили з міського бюджету. А розпочати роботи - звузити тротуар та забрати стару трубу - мають після того, як відремонтують вулиці, якими водії об'їжджатимуть міст.

Ярослав Копча, головний інженер відділу техналяду Тернопільської міської ради: "Для цього міським бюджетом передбачено кошти для виконання робіт капітального характеру це вулиця За Рудкою на масиві Новий Світ, там на даний час влаштований нижній шар асфальто-бетонного покриття, так само передбачено роботи з влаштування верхнього шару асфальто-бетонного покриття вулиці Галицької та провулку Галицький для беезпечного проїзду автотранспорту на вулицю Збаразьку".

995 тисяч гривень виділили з міського бюджету на ремонт вулиці Галицька, ще 980 тисяч - на провулок Галицький.  Ремонтувати ці частини дороги планують після того як завершать роботи на вулиці За Рудкою. Якщо дощу не буде, фінішують до кінця цього тижня, а вже з наступного візьмуться за Галицьку.

Ярослав Копча, головний інженер відділу техналяду Тернопільської міської ради: "Будемо виконувати роботи з розширення двоарочного моста після забезпечення об'їзду, бо на даний час вулиця Галицька - це сплошна яма".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...