• Головна
  • Атака дронів: у сусідній з Тернопільщиною області українські захисники "приземлили" безпілотник "Shahed-136"
08:43, 4 листопада 2022 р.

Атака дронів: у сусідній з Тернопільщиною області українські захисники "приземлили" безпілотник "Shahed-136"

Атака дронів: у сусідній з Тернопільщиною області українські захисники "приземлили" безпілотник "Shahed-136"

Сьогодні, 4 листопада, по всій Україні лунала повітряна тривога, під час якої українські захисники збили російські безпілотники "Shahed-136" у небі над сусідньою Львівщиною.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Над Львівщиною сили ППО збили один іранський "шахід", який запустили росіяни.

"Руйнувань та постраждалих в області нема. Дякуємо нашим оборонцям з ПвК "Захід" за блискучу роботу", - наголосив голова Львівської ОВА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безпілотник #шахед #львівщина #сусідня_область #повітряна_тривога

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...