У Тернополі щодня демонтовують місця несанкціонованої торгівлі (фото)

Щодня робоча група, до якої входять представники управління торгівлі, побуту і захисту прав споживачів, управління муніципальної поліції та правоохоронних органів, проводить контроль щодо несанкціонованої торгівлі.

Згідно з розпорядженням міського голови Сергія Надала було залучено працівників і технічні засоби комунального підприємства «Міськшляхрембуд» для вилучення засобі торгівлі, які погіршують благоустрій міста. Відтак сьогодні, 19 липня, о 5 годині ранку було вилучено чимало дерев’яних піддонів, ящиків і столів, які ледь вмістилися у вантажний «Камаз».

«Звичайно, такий вид запобігання несанкціонованій торгівлі ефективний, але більш дієвим є повне застосування статті 160 Адміністративного Кодексу України, яка передбачає конфіскацію товару. Проте це можуть робити лише представники правоохоронних органів. Сьогодні міліція співпрацює із міською радою, але всі можливості статті 160 не застосовує», - зазначив голова робочої групи і начальник управління торгівлі, побуту і захисту прав споживачів Богдан Ясеновський.

Окрім того, демонтовано місце стихійної торгівлі на вулиці 15 квітня.

5

 

6

 

7

 

8

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі