• Головна
  • У мерії не виключають, що новорічну ялинку у Тернополі таки встановлять, але не на центральному майдані
18:29, 25 листопада 2022 р.

У мерії не виключають, що новорічну ялинку у Тернополі таки встановлять, але не на центральному майдані

У мерії не виключають, що новорічну ялинку у Тернополі таки встановлять, але не на центральному майдані

Понад 70% тернополян, які взяли участь в опитуванні щодо доречності встановлення новорічної ялинки на Театральному майдані, висловилися проти цієї ідеї.

Про це в телеефірі повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Відтак, пояснив він, було прийнянто рішення, що на майдані буде лише шопка та резиденція святого Микоолая.

"Хоча вже сьогодні є десятки звернень від тернополян, що давайте поставимо ялинку. Можливо, не в Центрі, може, десь у парку, але, мовляв, треба її обов’язково поставити. Щоб дітки мали можливість піти подивитись. Давайте тоді подивимось, як будуть розвиватися події. Якщо буде така можливість, ми це зробимо", – сказав міський голова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новорічна ялинка
ТОП новини
Місто, що потопає у квітах: відомий телеведучий був вражений тим, що побачив у дворах тернополян (ФОТО)
"Підвищення тарифів на 60% наближається, названо нову ціну на газ": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"Власникам цих квартир доведеться віддати державі до чверті вартості": в українців вимагають сплатити до 1 серпня
"Мобілізація пенсіонерів стане реальністю, ТЦК прийдуть по 60-річних чоловіків із однією ознакою": нові покарання та рейди
Оголошення